Najdete nás na       

Aprílová 360tka pokořena a vtípky šly stranou!

DSC 0781kopieKrásné pořasí, jako přímo na objednávku! Přesně tak začala hned od rána 360tka, která se uskuteřnila už již po 4. v Riegrových sadech. Skvělé podmínky všechny jen burcovali k lepším výkonům a rekordům. V Riegrových sadech závod probíhal dokonce po sedmé!

Kromě krásného počasí, které se v dubnu na 360tce vyskytne zřídka, byla velkým překvapením i obměna na stupních vítězů. Známé tváře nahradili nováčci, kteří si medaili rozhodně zasloužili. První muž Jakub Podzimek doběhl v čase 31,38, čímž vytvořil nový traťový rekord! Přibližně 10 minut za ním doběhla první odvážná žena Lenka Koutná. Novinkou letošního ročníku jsou štafety, kde 1. místo vybojovaly Fitmami. 3 maminky, kterým forma rozhodně nechybí.

Všichni, kdo vytrvali, vybojovali jednu z nejcennějších medailí. Nezáleželo na čase ani na rychlosti. Hlavní bylo vydržet až do konce. Ti, kteří proběhli cílovou rovinkou, nezískali jen klasickou medaili 360tky a dobrý pocit. I v Praze se rozdávala jedna medaile navíc, dílek do skládačky TRINITAS. Někteří již mají třetinku ze závodu WINTER, jiní získali svou první v Praze.

DSC 0925kopieDSC 0386kopieDSC 0478kopie

Nechyběla klasická stanoviště s oblíbenými humusáky, žabáky nebo Horolezcem. Někomu šla hlava kolem, jiní sotva popadali dech. „Jsem z toho Kačák“, byla hláška závodu. Kdo neběžel, nepochopí. Celým dnem provázel song napsaný přímo pro závod 360tka od ProgyhoTy na to máš“. Protože každý, kdo se postaví na start a čelí úkolům a nekonečným kilometrům před sebou, je vítězem.

Soutěžilo se tradičně i v kategorii dětí. Malí závodníci zakusili mokrou trať hned po dospělácích a odnesli si svoje první medaile. Gratulujeme všem vítězům, malým i velkým, na stupních vítězů i těsně za nimi. Jste nejlepší, dokázali jste všem i sami sobě, že na to máte.

Jestli chceš taky zažít TEN pocit a zúčastnit se závodu, který prověří tvoje tělo i mysl, přijeď 20. května do Chrudimi na 360tku TOUR.

DSC 0700kopieDSC 0713kopieDSC 0728kopie

 

 

Zazávodit si budeš moci:

V Chrudimi (20.5. 360° Challenge TOUR) a nově i v Chrudimi (16.6. Běh pro Terezku), kde tě čeká JEN běh.

Doraž i Ty a ukaž nám v roce 2018, že na to máš a slož si svou TRINITAS!

 

Vítězové závodu:

Vítězové ženy:

1. místo - Lenka Koutná

2. místo - Marta Herdegenová

3. místo - Veronika Hoffmannová

 

Vítězové muži:

1. místo - Jakub Podzimek

2. místo - Jiří Fotvarčík

3. místo - Radek Simandl

 

Vítězné štafety:

1. místo - FitMami

2. místo - Dacani

3. místo - Osmičky

Výsledková listina - ke stažení

Aktuality můžeš sledovat na našem FB nebo na: www.360tka.cz

 
 
 

Mediální partneři

 
 Ronnie cz  transparent childczkdesizacvicit logo v01 2SB logo rozbehnito logoMuscleAndFitness transparentSvet outdooru logo průhledné velkéoutfanaticlogo
 
 

Ostatní

 
  amix nessi nowe logo  spal to    vivantis logo Bahnak logo2015     smakPraha2   Hadovka logo fitness Salming Logo webb COV logo haven logolivesweaters logoLOGO  BŽB IWELEDA logokafekolo

Závod probíhá pod záštitou Prahy 2 a starostky Jany Černochové.