Najdete nás na       

Proběhni s kámoškami Vysočinu ve štafetovém závodu NoMen Run

uvodni fotka na web

NoMen Run je úplně jiný běžecký závod, než jsi kdy běžela. Většinou se postavíš na start a závodíš sama za sebe, spoléháš se na sebe a v cíli jsi šťastná, že jsi to zvládla. Naše štafeta přes Vysočinu je jiná. Běžíš nejen za sebe, ale i pro svůj tým. NoMen Run není jen o běhu, ale i o společných zážitcích, maximálním adrenalinu, pomoci, když je potřeba. Mirka Ježková, která běžela první i druhý ročník závod okomentovala takto: „Když se ti na konci derou slzy do očí, když bije tvoje srdce run run run, když jsi k smrti unavená a přes to všechno cítíš příval energie, to je přeci paráda.

Výsledek je jasný – Nomen Run z tebe nevyprchá druhý den po doběhnutí, zůstane dlouhé týdny. Je to intenzivní celodenní zážitek, během něhož se holky semknou jak v přátelské tak běžecké rovině. Takhle to pár dnů po závodě cítila Veronika Šimáčková: „Emoce nepřecházejí. Naopak stále víc a víc se utvrzuji v tom, jak skvělý je závod NoMen Run. Nejsem čistě holčička, která vyžaduje společnost růžových slečinek, ale tohle je naprosto jiné. Zábavné, přátelské a úplně strhující.

Jestli s námi hodláte trasu NoMen Run proběhnout, měly byste vědět, že:

  • NoMen Run je 88 km dlouhá ženská štafeta přes Vysočinu
  • Třetí ročník se poběží z Nového Města do Velké Bíteše 22. dubna 2017
  • Tým se může skládat z jedné až čtyř závodnic, které si rozdělí 8 úseků
  • Jednotlivé úseky měří 8 – 13 kilometrů, 75 % trasy je v terénu
  • Trasa je hustě značená růžovými šipkami, loni jich bylo 600
  • Každá závodnice dostane i podrobnou mapu s GPS souřadnicemi
  • NoMen Run jako čistě ženská štafeta je u nás jediný závod svého druhu

Registrovat se můžete do konce března 2017 na nomenrun.cz. Startovné do konce roku 2016 je 2000 Kč/tým, po novém roce 2400 Kč. Poběž a zažij!

Vizual 2017 2 ruzova mikina