Najdete nás na       

I mistři běhají 360tku!

clanek 360 3Valentýnský víkend patřil 360tce a adrenalin si nenechal ujít ani 41letý milovník downhillu, vícemistr ČR Milan Smetaník, který se sjezdu věnuje přes 12let.

Kdysi jsem dělal 8 let aikido, ale kvůli problémům se zády jsem toho musel nechat. Teprve před rokem mi diagnostikovali výhřez ploténky , tak se snažím se svým tělem dělat něco víc, než jen čekat na to,co mi naše lékařství doporučí. Zatím jsem slýchával pouze – s tím se musíte naučit žít :(  Takže tak ne!“. Usmívá se při rozhovoru.

Kde jsi se o 360tce dozvěděl?

Kamarád Tomáš Hegr si to v loňském roce vyzkoušel - okolo arény a docela se mu to líbilo. Nemohl se 14 dní hýbat, tak to vypadalo na slušnej závod :)Tak jsem si řekl,proč to nezkusit.

Co tě v závodu překvapilo?

No, po oběhnutí jednoho kola a provedení 8 cviků mě teda v cíli překvapilo,že musim běžet ještě 2 kola . Tak to bylo teda překvápko :D Jinak samozřejmě obtížnost cviků jako byly humusáky a třeba kačáky do kopce. No fuj :)

clanek 360 2 clanek 360 5 clanek 360 4

Hrábnul jsi si na dno?

Tak vyloženě na dno jsem si nehrábnul,ale bolely mě hodně dlouho potom svaly,který jsem dlouho necítil. Takže porce to byla slušná. Ale protože jsem nevěděl, co úplně od toho čekat, tak jsem to nechtěl nějak přehnat,ale taky jsem to nechtěl odfláknout a to se asi nedá. Ale s 15.místem jsem spokojenej :)

clanek 360 1Šel by jsi do toho znovu?

Určitě jo. Jako test zimní přípravy je to dobrý. Dost náročný,ale fakt super. Teda ještě , že nebyl sníh.

Jak se ti líbili Humusáci?

Už jsem tady někde psal,FUJ !!! :) To je cvik,to ti povím. Hlavně před tím cílem. Je to prostě humus :)

Běháš i jiné závody?

Chtěl jsem letos zkusit Sparťana, ale koncepce tréninku mi úplně nezapadá do tréninku na kolo, proto to zatím ještě odkládám. Pro letošek mám jiné cíle, ale asi v příštím roce bych to zkusil. Jinak bych ti chtěl poděkovat,že máš trpělivost pořádat takové závody. Přeji ti,abys v tom dlouho vydržela.