Najdete nás na       

Děti

clanek deti 1Děti, ty jednou půjdou v našich stopách a právě i jim je věnovaná část každého závodu 360°Challenge.

Stejně jako dospěláky i děti čeká 16. 4. 2016 start v Praze v Riegrových sadech. Bude pro ně připraven okruh se cviky jim blízké, které předtím pokoří i dospělí.

Kačáci, žabáci, podlézačky, ale i speciální kliky, čekají děti v jednom okruhu (cca 1,5 km). Startovat budou všechny děti najednou od 3 do 15 let ve 12:30 hod. Aby každé dítko doběhlo do cíle a nesešlo z cesta, poběží s nimi i dobrovolníci, kteří jim ukáží jak na to a kudy je ten správný směr.  Celá trasa bude i přesto vyznačena barvenými šipkami a ukazateli.

clanek deti 2Letos do Prahy opět zamíří malý Kryštof, který hlásá: “Jedu obhájít první místo, tak trénuji!”: Jako doprovod s ním přijede i sestřička Barborka, která taky poběží. Když bude tatínek na trati, malý Kryštůfek bere fotoaparát do ruky a stejně jako loni zdokumentuje velké závodníky.

Pro letošek mají děti své speciální medaile. “Ty tu ještě nebyly! Už teď se moc těším, až se zahoupají na krku těm nejmenším. Jejich start má vždycky své kouzlo.”, usmívá se Bartáková a těší se na dětskou rozcvičku.

Pro děti je po celý čas konání akce připraven i doprovodný program - koloběžíme, kde se budou moci vyřádit na koloběžkách, LEBERT - cvičební pomucký ze STATERA fitness, která se promění ve speciální prolejzačku, ale i mnohem víc.

clanek deti 3O zázemí se tentokrát postaral i JOHNY servis, který dětem na závod věnoval speciální WC pro malé nezbedy.

Ani šmakoun děti nenechá v klidu a tak si každý závodník odnese lískooříškový krém jako mlsku na doma. U toho může listovat Mateřídouškou a nebo vyplňovat sportovní deník, který dětem v rámci projektu Česko sportuje věnoval Český olympijský výbor.