Najdete nás na       

Vracíme se do historie. Věrní získají speciální pečeť

Když ji dostanete do ruky, víte, že tohle je něco více. Tohle je spojení, závazek. Symbol, který spojuje dvě strany. Pečeť dává pravost. A vy ji můžete mít také. Závodník, který se zúčastní v tomto roce dvou závodů 360 Challenge obdrží speciální pečetící medaili s motem: Ty jsi to dal! 2016. To je jen jedna letošních novinek, které si pro vás organizátoři přichystali.

„Každý, kdo doběhne jeden z našich závodů, vždy dostane medaili na památku za svůj výkon. Speciální se bude rozdávat už pod Ještědem, kde se 13. února běží zimní valentýnský závod 360 Challenge Winter. Zde všichni v cíli obdrží medaili ve tvaru vločky,“ říká za organizátory Nikola Bartáková.

A právě tato vločka, může být prvním krokem k pečeti. Pokud zkusíte adrenalin v Liberci pod Ještědem, bude vám pro získání pečetě zbývat už jen jeden jediný závod ke zdolání. A máte tři možnosti. Jaro a podzim v Praze a léto přivítá tento závod východočeská Chrudim.

Výrobu a design medailí a pečetí má na starosti zakázkové truhlářství, které spolupracuje s 360 Challenge už delší dobu. Opět zůstane u tradice, tou je dřevo. Žádný studený kov, umělá hmota, ale dřevo, které rostlo, žilo.

Pečeti znali už Babyloňané. Egypťané je používali hlavně k označování majetku. U Řeků již v pátém století před Kristem existují zmínky o užívání pečetí k označování cenných předmětů. Dnes v jedenadvacátém století vyšla pečeť z módy, místo toho existují elektronické podpisy a razítka. 360tka jde dopředu, rozvíjí se, ale v tomto se ráda nechá inspirovat v historii. „Přemýšleli jsme i o jiné odměně pro závodníky, přišlo nám, že právě pečeť prokáže, že nám nejde jen o to přijít, odběhnout a jít. Věříme, že jsme zvolili správně,“ dodává Bartáková.

Jedna je připravena i pro vás, stačí zvládnout dva závody ze čtyř v sezóně 2016. Ukaž, že i ty, že na to máš!

 

Závody 360 Challenge 2016

13.2. Liberec

16.4. Praha

30. 7. Lázně Kynžvart

18.8. Chrudim

3.9. Praha